Modelistlik Dikiş Kursu Özel Ders

İster evinizde, ister Nişantaşı ofisimizde özel ders imkanlarından yararlanabilirsiniz. Özel dersler için detaylı bilgi almak için Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

modelistlik kursu dikiş kursu özel ders vermekteyim 29 yıldır sektördeyim. İstanbul Nişantaşı’nda kişiye özel haute couture ürünler dikiyorum. Aynı zamanda boş zamanlarımda özel ders vermekteyim. 500’den fazla kişiye birebir özel ders verdim. Bu kişilerin %80’i moda tasarım mezunu ve giyim öğretmeniydi. Şaşıracağınızı biliyorum, ama bu işin okulunu okumayan kişiler daha çabuk ve hızlı öğreniyordu. Bunun sebebi gerçek hayatla okuldaki bilgilerin asla örtüşmemesiydi. Moda tasarım mezunları göğüsle bel hattını birleştirdiğimde “12 ile 14 birleştirmiyormuyuz?” demeleriydi.

İşlem basamaklarını ezberlemek çok tehlikelidir. Neyi neden, niçin yaptığını bilmek çok önemlidir. Dünya genelinde yapılan araştırmalara göre sanatsal faaliyetlerde doğaçlama yapanların %99 başarılı olmuştur. Akademik teknik bilgilerle çalışıp kutunun içinde kalanların sadece %1 başarılı olmuştur. Sloganımız “Moda doğaçlamadır” ve kalite konusunda garanti veriyorum.

Bu işin alt yapısından en alttan başladım: çıraklık, model makinacılık, modelistlik, stilistlik, tasarımcılık. Şu anda ofisimde kişiye özel abiye, nişanlık, gelinlik, tunik, ferace, günlük kıyafetler tasarlayıp, sizlere özel dikmekteyim. Firmalara kalıp serileme, numune dikimi, çoğaltma, haute couture uygun kaliteli hizmet vermekteyim. Aynı zamanda piyasa mantığına uygun bir şekilde birebir elde modelistlik ve Gerber V8, dikiş terzilik, kıyafet dikimi eğitimi özel ders vermekteyim.

Moda evimde sektöre yeni sanatkarlar kazandırmaktan ayrı bir mutluluk duymaktayım. Aynı zamanda butiklere serili ürün dikimi yapmaktayım. Kişiye özel dikim yapıyorum. Ayrıca, sadece İstanbul olmak kaydıyla yüz yüze birebir özel dikiş modelistlik dersi vermekteyim. Unutmayın, sloganımız “Moda doğaçlamadır”. Doğaçlama yapamıyorsanız, akademik teknik bilgilerle 30 yılda eğitim alsanız başaramazsınız. Bunu unutmayın. Son söz: “Moda doğaçlamadır.”

Randevu Ve Bilgi Al

Modelistlik kursu Dikiş Kursu Özel Ders

Tıklayın ve randevu oluşturun

modelistlik dikiş kursu özel ders işlem basamakları olmadan metotsuz pratik dikiş kursu birebir evinizde veya ofisimde kişiye özel modelistlik dikiş özel ders

modelistlik dikiş kursu özel ders 29 yıllık bir deneyimle İstanbul Nişantaşı’nda modanın kalbindeyim. Kişiye özel haute couture tasarımlarımla adından söz ettiriyorum. Sadece tasarım dünyasında değil, boş zamanlarımda da tutkumu paylaşıyorum. 500’den fazla kişiye birebir özel ders verdim, modanın inceliklerini öğretmekten keyif alıyorum. Sizin için özel tasarımlarım ve deneyimimle modanın büyülü dünyasına bir adım atın.

Daha Fazla Bilgi İçin

Hizmetlerimiz

kişiye özel abiye dikimi

Abiye Dikimi kursu özel ders

Özel Dikimler ve özel dikiş dersleri İçin Whatsapp’tan Yazarak Randevu Alabilirsiniz.

Randevu Ve Bilgi Al

modelistlik Dikiş kursu özel Ders

Özel Dersler İçin Whatsapp’tan Yazarak Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

Randevu Ve Bilgi Al
Udemy egitimini indirimli satın alabilirsiniz

udemy modelistlik dikiş egitimi

Udemy dikiş Eğitimi

Udemy Kursumu Whatsapp’tan Yazarak indirim kuponu alıp indirimli satın Alabilirsiniz.

Randevu Ve Bilgi Al

Sizlerden Gelen Değerli Yorumlar

İnsagram’dan Diğer Yorumları İnceleyebilirsiniz

Bu işi gerçekten öğrenmek isteyenlere. Osman hocamı tavsiye ederim ben 2 yıl kurumlardan eğitim aldım ama Osman hocamın 2 dersin de aldığım verimi alamadım çok sağolun hocamiyiki sizinle kesişti yolumuz

halime_ayyaz
Osman hocayla yaptigimiz ilk ders harikaydi.Emegine ve verdigi cesaret icin cok tesekkur ediyorum.iyiki karsilastik.
nazo.nazo2020
Pratik ve akılda kalıcı piyasa eğitimini birebir öğrenmek isteyenler için Osman beyi ısrarla tavsiye ediyorum.
 
dursunduriye

Osman Bey’den ders alıyorum kendisi ders anlatım şekli pratikleriyle işi hızlı öğrenmede öğrencisine güven veren ve hıc dikişi oturmamış biri olarak beni 2 dersten sonra bırcok konuya hakim hale getirmiş, ezberlerin dışına cıkan detaylarını ince ince acıklayıp anlatan harika bir hoca. Kesinlikle dikiş modelistlik öğrenmek isteyen herkesin ilk başvurması gereken bir eğitmen kurslardan okullardan yıllarca alamayacağınız bılgilere sahip olacagınız derslere en kısa sürece hakim olacaksınızdır. Teşekkürler Osman Hocam iyiki varsınız

littleangelsbutik

Osman Bey ile ikinci dersimi bitirdim. Pratik bir sekilde dersi isliyoruz, anlamasi kolay ve ezbere dayali olmadan anlatiyor. Dersten sonra ogrencilerine verdigi videolar, derste ogrendiklerinizi istediginiz zaman hatirlamaniz ve pekistirmeniz icin bir arac oluyor. Pratik ve ogretici bir egitim icin tesekkur ederim.

irmakaltinay

Bütün bildiklerinizi unutun. Osman bey bu işin gercekten ustası, okulunu okumuş kurslara gitmis biri olarak soyluyorumki ben hicbirsey bilmiyormusum. Bu işi yapmak ogrenmek isteyen herkese gözü kapali tavsiye edebilecegim tek insan kendisi. Ilk dersin sonunda her kalibi cikarabilirim cesaretini herkesin yasamasini isterim. Kendisine tum bilgi ve deneyimini paylastigi icin teşekkür ederim

cgd_yl

Osman hocam için dikiş meslek değil yaşam biçimi olmuş . Sıfır dikiş bilen beni ikinci derste kendime güvenir hale getirdi . Daha yolum uzun ama Osman hocamla bu yolun çok daha kısa ve eğlenceli olacağını fark ettim . İyi ki yolum sizinle kesişmiş. Çok çok teşekkür ederim .
Bu arada elbise şahane ellerinize sağlık ??

sevgicetin_

İlk dersin sonun ölçü almayı öğrenmiş, kalıbı kumaşa uygulamış, dikmiş ve ütülemiş oluyorsunuz. Her bir aşamayı detaylarıyla uygulamalı olarak gösteriyor ve dersin sonunda kendi emeğinizin olduğu bir kıyafeti giymenin mutluluğunu yaşıyorsunuz. Cesaretle yol göstericilik yaptığınız için teşekkürler Osman hocam ????

pamuktan_isler

Bugün ilk dersimi aldım Osman Bey’den. Gerçekten engin bilgileri ve pratik anlatımıyla çok güzel bir ders oldu. İlk dersten kalıp çıkarıyor ve çıkardığımız kalıbı dikiyoruz.Diğer dersleri dört gözle bekliyorum. Kendimi ilk dersten çok geliştirdiğimi hissediyorum. Osman bey’in güzel ve detaylı anlatımı için teşekkür ediyorum.

seherosk

dikiş egitim Videolar

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Müşteri Memnuniyeti